Гордість кожної дівчини це її волосся. Але не кожній щастить від природи мати густу та пишну шевелюру. Більшості жінкам доводиться докладами багато зусиль для підтримки природної краси свого волосся. Ділюся з вами деякими секретами що робити щоб волосся було ідеальне.

що робити щоб волосся

Содержание статьи

Чому волосся випадає

Хочу зауважити, як стверджують лікарі, що зовнішній вигляд волосся залежить від загального стану здоров’я. Перевтома, нервове перенапруження, головний біль можуть викликати посилене випадання волосся. Але і при хорошому стані здоров’я волосся потребує догляду. У жінок, які часто його фарбують, особливо хімічними барвниками — саме це може бути головною причиною випадання. Користуючись такими барвниками, треба час від часу давати волоссю відпочинок, а не задавати питання чому волосся випадає. Часті хімічні завивки, постійне сушіння феном деколи призводить до облисіння.

Що робити щоб волосся не випадало

Як я помічаю, в холодну пору року, особливо молодь, ходить без головних уборів. Це веде до звуження кровоносних судин і зменшення живлення коріння волосся. Та й мити волосся не треба часто. Сухе та нормальне волосся треба мити не частіше як раз в тиждень. А, при можливості, користуватися дощовою водою.

Сухе волосся — що робити

Хочу підсказати що робити щоб волосся не було таким сухим. Дуже сухе волосся потрібно мити сумішшю води з яєчними жовтками (один жовток на склянку води). Суміш треба втирати у шкіру голови, а потім прополіскувати водою.

сухе волосся що робити

Чим мити голову щоб не жирніло волосся

Жирне волосся потрібно мити два рази на тиждень. Для зміцнення волосся і посилення росту можна втирати в корені настоянку гіркого перцю з соком цибулі (півсклянки настоянки і стільки ж соку). Цю суміш треба втирати у шкіру голови щодня на ніч протягом місяця. Можна прополіскувати волосся і наваром з хмелю.

Отже, ви бачите що в домашніх умовах кількома маніпуляціями можна зробити волосся кращим. Так чому волосся у вас ще не ідеальне?! Попробувати мої поради не завадить!