Попелиця, мабуть, самий противний шкідник, який оселяється у саду, а саме на трояндах. Начебто можна розправитися з нею і навести в саду красу. Але через тиждень, попелиця чи,як на неї кажуть, тля начебто нікуди і не збиралася зникати. Сидить собі попелиця на трояндах і псує зовнішній вигляд рослин.

Попелиця на трояндах

Кожен рік дружина бореться з цим огидним шкідником. Сьогодні я хочу розповісти спосіб боротьби з тлею у вашому саду. Для боротьби з нею вам необхідно взяти:

  • розпилювач або 2-літрова пляшка
  • шприц
  • 100 мл молока
  • пляшечка йоду

В розпилювач наберіть 1 л води. У шприц наберіть пів пляшечки йоду, вилийте його в 100 мл молока і ретельно перемішайте. Після цього ви побачити молоко красивого жовтуватого кольору. Йодоване молоко вилийте в розпилювач, де у вас вже є 1 л води. Перемішайте і можете приступати до обприскування троянд, уражених тлею.

Попелиця на трояндах

Такий спосіб не тільки бореться з попелицею на трояндах, але являється ще і є профілактикою проти грибкових захворювань, таких як фітофтори та борошнистої роси.

Даний рецепт перевірений в моєму саду і є дійсно ефективним. Крім того, таким же складом можна вилікувати від фітофтори і помідори.