Якщо хочете високоякісну м’ясну продукцію з кролів, то їх необхідно правильно годувати. У щоденний раціон повинні попадати всі поживні речовини, які так потрібні для їх нормального розвитку. Звичайно для стимуляції росту тварин можна використовувати активні хімічні добавки. Та я таким не користуюсь і для моїх кролів це є неприпустимим.

Чорнобривці для кролів

Наша природа і так багата на біологічні стимулятори, які є не менш ефективними. Наприклад, їх можна віднайти в такій декоративній рослині, як чорнобривці. Чорнобривці для кролів забезпечать їх продуктивність і плодючість. Вітаміни А і Е, якими багаті ці рослини, зможуть забезпечити нормальний ріст та розмноження кролів. А ефірні олії, які містяться в квітках, покращать діяльність травної системи. Як показали спостереження, після поїдання чорнобривців кролики швидко нарощують вагу та без проблем адаптуються до змін у харчуванні. Тобто споживання кролями чорнобривців позитивно впливає на їх організм.

Чорнобривці для кролів

Крім того, кролям, які хворіють на міксоматоз потрібно давати чорнобривці у період цвітіння. Трішки підсушених чорнобривців необхідно згодовувати щодня. Після такого лікування хвороба відступить і вже через 10-12 днів кролики одужають. Також чорнобривці корисні і для профілактики. Як тільки рослина зацвіла постарайтесь хоча б пучечком цих квітів щодня годувати кроликів.

Чорнобривці для кролів

Вирощування чорнобривців не потребує значних затрат, тому рекомендую ввести їх у раціон тварин, що дозволить знизити як витрати на годівлю, так і на лікування від хвороб.