З самого ранку дружині прийшла в голову геніальна ідея, прикрасити нашу спальню квітами. Те що квіти в спальні на підвіконні уже стоять це нічого не значить, є ще один вільний кут і тут також бажано поставити вазони з квітами. Ну і звичайно ж на підлозі вони не будуть дивитись, краще за все поставити їх на ковану підставку. З такими думками ми поїхали на найближчий ринок шукати ковані підставки для квітів.

Не довго думаючи, вибрали підставку розраховану на п’ять вазонів ціною в 500 гривень. Не дешево,та альтернативний варіант за ціною 340 гривень, який був розрахований всього на три вазони нам не підійшов. Покупка зроблена і ми їдемо додому.

Підставка для квітів своїми руками

Чесно кажучи, підставку можна було б і самому зробити, та кут в кімнаті повинен бути зайнятий квітами уже сьогодні. Давайте з вами все таки розглянемо альтернативу кованій підставці для квітів, а саме виготовлення дерев’яної підставки для квітів своїми руками. Кілька запитів до «Дядька Гугла» і приблизна схема нашої підставки уже на екрані.

Для виготовлення запланованого нам знадобляться дерев’яні дощечки перерізом 25х50 мм, клей і цвяхи.

Щоб виготовити підставку для квітів своїми руками необхідно підготовити 16 дощечок завдовжки 500 мм і 27 — по 270 мм. Зібрати підставку дуже легко, просто притримуйтесь схеми, зображеної нижче.

Підставка для квітів своїми руками

Щоб зазори між дощечками були одинакові, контролюйте їх за допомогою обрізка дошки. На кожному перетині вбивайте по одному цвяху і склеюйте. Старайтесь також контролювати геометрію підставки, аби та не вийшла перекошеною. Зробити це можна будівельним косинцем. Після збірки дерев’яної конструкції її необхідно затерти наждачним папером і полакувати. Підставка для квітів своїми руками готова.