Тільки прийдемо з дружиною чи сестрою в магазин чи на базар, щоб придбати якусь обновку, зразу вони мене запитують «чи до лиця». Так, я вмію не лише вибрати свіже м’ясо :). При купівлі одягу потрібно знати, що якась одна барва в одязі має бути домінуючою. До неї підбираються інші — в тон, або такі, що утворюють разом з нею гармонійні поєднання кольорів в одязі.

Поєднання кольорів в одязі

Можна сміливо поєднувати білий колір з будь-яким іншим, сірий — потребує відповідних відтінків: світлі поєднують з темними і навпаки, чорний — з усіма кольорами, але не темних відтінків. Коричневий колір поєднується з білим, жовтим, червоним, зеленим, бежевим, червоний — з білим, темно-синім, жовтим, чорним.

Поєднання кольорів в одязі

Темно-синій колір добре створює гармонії з білим, сірим, світло-жовтим, голубим. А голубий добре поєднується з рожевим, білим, темно-синім, лимонним. Попелясті барви гармонують з червоними, білими та волошковими. Зелений колір можна поєднувати з білим, коричневим, світло-жовтим.

Поєднання кольорів в одязі

Уникати під час поєднання кольорів в одязі слід таких сполучень, як бордо з червоним, темно-синє з оливковим, темно-синє з темно-фіолетовим, темно-коричневе з чорним.

Поєднання кольорів в одязі