Напевно кожен із нас при купівлі кавуна задає собі питання: як правильно вибрати кавун? Хочу поділитись всім тим, чим при виборі цього плоду керуюсь я. Перш за все, щоб правильно вибрати кавун необхідно подивитись на його зовнішній вигляд. Якщо на кавуні є помітні пошкодження, тріщини чи вм’ятини, то його краще не брати. Порушена цілісність плоду свідчить про те, що всередину можливе проникнення бактерій. Тому навіть щоб подивитись чи стиглий кавун, не рекомендується вирізувати з нього «клин». Крім того, огляньте вибраний вами плід на наявність м’яких ділянок.

Як правильно вибрати кавун

Якщо при огляді ви побачили велику білу пляму на боці, це може говорити про його нестиглість. Стиглий кавун має велику пляму жовтого кольору. Крім того, стиглий кавун має яскраво-зелений колір з блиском, а смуги чіткі. Нестиглий плід має навпаки тьмяну шкірку. Перестиглий плід втрачає контрастність смуг, вони не мають чітких меж. Також зверніть увагу на хвостик кавуна, який у стиглого плоду він має бути сухим, якщо він навпаки свіжий, то кавуна зрізали нестиглим.

При потискуванні кавуна, він повинен видавати чистий і дзвінкий звук. Простукавши кавуна, можна чітко почути мелодію стиглого «товариша». Якщо звук «глухий», то плід нестиглий.

YAk-pravilno-vibrati-kavun

От вам і відповідь на питання як правильно вибрати кавун. Я завжди, купуючи плід, користуюсь цими підказками.